
25 M Ft
480 769 Ft /m2
52 m2
2 + 2 fél
1085 m2
Nyíregyháza Sóstógyógyfürdőn, a Nyírség utcában eladó egy családi ház, mely 52 m2 és 1085 m2-es telken helyezkedik el. Az ingatlan a Kemecsei úttól csak pár száz méterre található. A házban 2 egész és 2 félszoba, illetve fürdőszoba és kamra található. Konyha külön nincs kialakítva, de a kialakítása megoldható. A fűtést gázkonvektorok biztosítják. A ház vályogból épült, az ablakok műanyagok és redőnnyel vannak felszerelve, de ezen kívül valójában az egész ház felújítást igényel!
A tulajdoni lapon az ingatlan megnevezése tanya és szántó megnevezéssel szerepel, így akár Falusi CSOK is igénybe vehető a megvásárlásához. Amennyiben lakáshitelre, CSOK Pluszra, Babaváró támogatásra vagy bármilyen más hitelre van szűksége, kedvező feltételekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Vevőink részére minden szolgáltatásunk INGYENES.
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Nyíregyháza Sólyom utca 4 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Kovács Dominika
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]